O firmie

Witamy na naszej stronie DrukXL.pl.

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy sklep internetowy.

Asortyment sklepu został dobrany w oparciu o życzenia naszych Klientów a także w oparciu o nasze 10 letnie doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz małych i średnich firm, przedsiębiorstw, a także korporacji.

W naszym parku maszynowym znajdują się:

  • Maszyny cyfrowe przeznaczone do druku małych formatów np. wizytówki, zaproszenia, dyplomy, szyldy
  • Plotery wielkoformatowe o szerokościach: 106cm, 137 cm, 155 cm, pracujące na atramentach pigmentowych a także ecosolwentowych. Plotery przeznaczone są do druku materiałów reklamowych: banery, roll-upy, plakaty, obrazy, fototapety, folie (przeznaczone na ściany, meble, szyby, samochody).

  • Ploter do wycinania dużych i małych formatów. Plotujemy litery, naklejki, w materiałach typu folie, papier.
  • Laminatory do formatów A4, A3, laminatory wielkoformatowe o szer. 155cm.
    Laminujemy zarówno płynem jak i laminatami z folii: Posiadamy także laminaty podłogowe, antygraffiti.
  • Grawer laserowy.Techniką graweru wykonujemy: szyldy, tablice informacyjne, dyplomy, tabliczki na maszyny, breloki do kluczy, numerki na drzwi, numerki do przymierzalni, oznaczniki imienne i wiele innych. Grawerujemy na podłożach typu: laminaty i folie grawerskie, plexa, szkło, drewno, skóra. Stosujemy także techniki łączone np.: grawer + druk, grawer + fusing (stapiane szkło). Łączymy szkło z kamieniem, laminaty ze szkłem, laminaty z plexi.
  • Piec do stapiania szkła (fusing).
    Metodą fusingu wykonujemy statuetki, dyplomy, podziękowania, szyldy, a także akcesoria do dekoracji wnętrz: obrazy, ramy do luster, patery, blaty stołów.

Posiadamy własne studio graficzne. Nasi pracownicy chętnie służą poradą, a na życzenie przygotują projekt. W oparciu o własne, bogate zaplecze techniczne oraz kadrę zdolnych grafików, jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo skomplikowane zlecenia.


Wykonujemy montaże w Warszawie i w promieniu 60 km od Warszawy.

Zapraszamy Państwa do współpracy.