Pieczątki

Uniwersalne pieczątki dla każdego
Posiadamy szeroki wybór pieczątek różnego rodzaju. Nieustannie aktualizujemy i wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty, aby dopasować je do oczekiwań klientów. W sklepie dostępne są pieczątki podstawowe małe, średnie i duże. Ten typ jest najbardziej popularny w biurach i firmach. Wygoda stosowania i dostępna przestrzeń do wykorzystania na reklamę, logo czy inny element identyfikacji wizualnej sprawia, że są one chętnie wybierane przez klientów biznesowych.  Szeroki zakres czcionek i układów do wyboru pozwala bez trudu nadać pieczątce indywidualny charakter.
Pieczątki lekarskie w srebrnych pudełkach różnej wielkości to nieodzowny, elegancki element znajdujący się na wyposażeniu lekarzy wielu specjalizacji. Są dokładne i czytelne oraz wygodne w użyciu, dzięki czemu po całym dniu wystawiania recept, pracownicy służby zdrowia nie odczują zmęczenia. Datowniki to pieczątki stosowane w wielu branżach. Można za ich pomocą oznaczać przydatność danego produktu, wystawić certyfikat jakości czy zatwierdzić przeprowadzoną kontrolę techniczną. W ofercie znajdują się datowniki prostokątne, okrągłe i poręczne wersje mini.
Posiadamy także nietypowe rodzaje pieczątek – o owalnych i okrągłych kształtach dla wszystkich tych, którzy pragną nowoczesnych rozwiązań dla swojej firmy. Profesjonalne automaty pieczątkarskie znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest szybkość i efektywność. Wykonane z metalu, odporne na uszkodzenia mechaniczne dają gwarancję niezawodności.
Najwyższa jakość i precyzja
Jako producent pieczątek zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze produkty bezpośrednio wpływają na komfort pracy tysięcy osób zatrudnionych w większych lub mniejszych firmach. Dlatego oferujemy wyłącznie pieczątki od renomowanych, sprawdzonych producentów. Nasz asortyment dostosowywany jest do zmieniających się oczekiwań klientów, więc realizujemy także zamówienia niestandardowe, zawierające nietypowe wzory pieczątek. Sprzedajemy poza tym wymienne wkładki oraz tusze do pieczątek. Posiadamy pieczątki kieszonkowe, wygodne w przenoszeniu, które można zabrać ze sobą na spotkanie biznesowe lub w delegację. Dostępną gamę produktów uzupełniają Roller Stampy i suche stemple wraz z akcesoriami.
Sprzedajemy pieczątki online, ponieważ jest to wygodny i szybki sposób dokonywania transakcji. Nasi klienci mają możliwość spersonalizowania pieczątki na stronie internetowej, wybrania koloru obudowy i tuszu oraz układu, który ma zostać zastosowany. Treść pieczątki można wpisać samodzielnie w odpowiedniej rubryce lub przesłać do nas plik z gotowym projektem, który następnie wykorzystamy przy tworzeniu produktu. Utrzymujemy bardzo korzystny stosunek ceny do jakości, oferując naszym klientom rozwiązania opłacalne i spełniające wyśrubowane standardy.
W naszej działalności zawsze kierujemy się dobrem zleceniodawców, dlatego wyrabiamy pieczątki w maksymalnie krótkim czasie. Realizujemy zamówienia według wskazówek klientów lub pomagamy w projektowaniu i doradzamy w wyborze optymalnego rozwiązania. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek uwagi bądź pytania dotyczące naszej oferty pieczątek, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Pracownicy sklepu internetowego są do Państwa dyspozycji i chętnie omówią szczegóły zamówienia, przedstawią cennik i szczegółowe informacje na temat wszystkich dostępnych produktów. Nasze pieczątki stanowią doskonały wybór na każdą okazję i dla każdej branży. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z firmą DrukXL.pl.