Systemy wystawiennicze

Oferujemy wysokiej klasy systemy wystawiennicze, obejmujące mechanizmy umożliwiające montaż druków o treści reklamowej.
Należą do nich profesjonalne listwy do plakatów, pozwalające na szybkie i skuteczne zamontowanie plakatu czy banneru w dowolnym miejscu.

Proponujemy także profesjonalne potykacze, ścianki reklamowe oraz lady wystawiennicze. Z ich pomocą możliwe jest wyeksponowanie dowolnych materiałów reklamowych, w tym plakatów, folderów, ulotek czy wizytówek. Znakomicie sprawdzają się na różnego typu imprezach, takich jak targi, ale warto zaopatrzyć się w nie również z punktu widzenia codziennej promocji działalności.

W naszej ofercie znajduje się także nowoczesny mechanizm do roll-up’ów, cechujący się zarówno profesjonalnym wyglądem, jak i łatwością obsługi.

Proponujemy Państwu w pełni profesjonalną obsługę, umożliwiając zamówienie zarówno samych materiałów reklamowych, jak i elementów do ich odpowiedniego wyeksponowania. Nasza kompleksowa oferta łączy się jednak z pełną dowolnością oraz elastycznością.

Zestaw, składający się z druku reklamowego oraz systemu montażowego, możemy wysłać Państwu na wskazany adres. Dzięki temu możliwe będzie ustawienie reklamy w dowolnie wybranym miejscu tak, aby była skuteczna i odpowiadała Państwa oczekiwaniom.