Szyldy i tabliczki

Oferujemy szeroki wybór tabliczek informacyjnych oraz szyldów, dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Nasze szyldy firmowe cechuje wysoka jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły. Dla podkreślenia profesjonalizmu oraz utrwalenia świadomości marki rekomendujemy umieszczenie logo na szyldzie.

W naszej ofercie znajdą Państwo szyld do wewnątrz oraz szyld na zewnątrz, w zależności od aktualnych potrzeb. Proponujemy również informacyjne tabliczki na drzwi.
Nasze szyldy i tabliczki dostępne są w wielu rodzajach, w zależności od materiałów, jakie zostały użyte do ich wykonania.

Proponujemy szyldy i tabliczki wykonane z pleksy oraz folii przezroczystej lub pleksy, folii i drugiej pleksy, której zadaniem jest usztywnianie szyldu od przodu. Można użyć również pleksy kolorowej. Oferujemy szyldy grawerowane, składające się z graweru na laminacie.
Dodając do niego pleksę, uzyskujemy usztywnienie laminatu, co rekomendujemy zwłaszcza przy dużych formatach szyldów i tablic. Polecamy także grawer na laminacie w zestawieniu z pokładem z deski. Dajemy do wyboru na formaty.
Laminat można wybierać spośród wielu kolorów, takich jak srebro, złoto, żółty, granatowy, czerwony czy czarny.

Zwracamy uwagę na szyldy wykonane ze szkła wytapianego metodą fusingu. Są to bardzo eleganckie szyldy . Będą stanowiły ekskluzywną ozdobę każdego biura.

Mamy także ciekawą ofertę mocowań odpowiednich do każdego rodzaju szyldu. Szyldy można przymocować używając do tego śrub ozdobnych lub dystansowych.

Przygotowywane przez nas szyldy i tabliczki są projektami unikatowymi, tworzonymi w dużej mierze przez klienta. To Państwo przesyłają lub wgrywają projekt szyldu, tekst oraz odpowiednią grafikę.
Dzięki temu uzyskują Państwo w pełni wysokiej jakości szyld, będący synonimem prestiżu i profesjonalizmu.