Statuetki szklane, medale, puchary

Wiele okazji w życiu wymaga wyjątkowej i oryginalnej oprawy oraz tak samo niezwykłych pamiątek, które pomogą wyrazić wdzięczność, podziw czy pozwolą złożyć gratulacje za osiągnięcia. Świetnym rozwiązaniem w takim przypadku okażą się trofea szklane i statuetki – produkty oryginalne, eleganckie i wyjątkowo estetyczne. Dzięki ręcznemu wykonaniu zyskują one niepowtarzalność oraz stylowy wygląd. Ich indywidualny charakter z pewnością poruszy obdarowaną osobę.
Polecamy nasze statuetki ze szkła, wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zastosowana technologia fusingu, czyli stapianego szkła sprawia, że stają się one wyjątkowymi, małymi dziełami sztuki. Bogata oferta form, wzorów i kolorów z pewnością zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
W asortymencie znajdują się trofea z grawerem na każdą okazję – mogą służyć jako nagrody lub wyróżnienia, a także być formą podziękowania za współpracę partnerowi biznesowemu, kontrahentowi czy lojalnemu pracownikowi. Szklana statuetka z grawerem będzie też doskonałym prezentem dla bliskiej osoby z okazji urodzin, rocznicy czy po prostu jako symbol bliskiej relacji. Oferta obejmuje serie statuetek szklanych, akrylowych i innych. Na najbardziej wyjątkowe okazje polecamy statuetki ze szkła fusingowego, umieszczone na eleganckim postumencie, należące do grupy produktów z kategorii premium.
Na specjalne życzenie klienta statuetki mogą zostać wzbogacone o spersonalizowany grawerunek. Mogą się na nim znajdować życzenia, gratulacje, podziękowania. Czasem jednak klienci wybierają bardziej osobiste dedykacje albo grawerują logo.
Polecamy także statuetki sportowe, przyznawane za osiągnięcia, medale i wyróżnienia w zawodach sportowych. Statuetka ze szkła w kształcie złotej rybki z pewnością będzie trafionym prezentem dla uczestnika zawodów wędkarskich, a produkt z motywem galaktyki ucieszy wykładowcę czy znajomego, który jest miłośnikiem nauk ścisłych. Posiadamy także formy bardziej uniwersalne, na każdą okazję, z wolną powierzchnią, na której można umieścić hasło reklamowe. Statuetki wykonujemy w różnych wersjach kolorystycznych wedle oczekiwań klientów. Polecamy także piękne puchary stanowiące nagrodę oraz medale wręczane za osiągnięcia.
Statuetka szklana ze zdjęciem i grawerem będzie doskonałą pamiątką z wyjątkowego wydarzenia lub uroczystości. Nic lepiej nie przywołuje wspomnień niż obraz. Zdjęcie pary młodej wraz z dopisanymi życzeniami czy portret członka rodziny na statuetce to najlepszy sposób, aby wyrazić uczucia związane z daną osobą. Oferujemy także statuetki w kształcie kwiatów, w różnorodnych kolorach. Można je podarować np. żonie z okazji rocznicy lub córce na urodziny. Takie trofeum nigdy nie zwiędnie i będzie doskonale prezentować się w każdym miejscu.
Miłośnikom rozwiązań minimalistycznych polecamy oszczędne w formie i proste trofea, które charakteryzują się uniwersalnością i ponadczasową elegancją. Nadają się one na każdą okazję – zarówno dla bliskich jak i dla partnerów biznesowych. Dowolność wersji kolorystycznych sprawia, że łatwo nadać im indywidualny charakter.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą statuetek, medali, pucharów i innych trofeów, wykonywanych ręcznie z dbałością o najmniejsze detale. W razie jakichkolwiek pytań związanych z dostępnością produktów z oferty lub zamówieniami niestandardowymi, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Jesteśmy elastyczni i zawsze dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z naszych produktów.