Dyplomy / Podziękowania

Dyplomy i podziękowania wręcza się z różnych okazji, aby podziękować, pogratulować lub podkreślić wagę jakiegoś osiągnięcia.
Wymaga się, aby te dokumenty były artykułami doskonałej jakości, odznaczającymi się wysokim poziomem estetyki.

Proponujemy Państwu szeroki wybór dyplomów i podziękowań w różnych wzorach. Nasze dyplomy wykonujemy różną techniką, co sprawia, że są produktami wyjątkowymi i dopasowanymi do oczekiwań odbiorców.
Dyplomy drukowane cechuje elegancja oraz urok, płynący z prostoty. Dostępne są one w wielu wzorach, w tym dyplomy dziecięce czy biznesowe. Popularnością cieszą się też dyplomy drukowane na płótnie, naciągane na blejtram oraz oprawione w ramy.
Polecamy również wysokiej jakości dyplomy grawerowane z podkładem drewnianym.

A może poszukujecie Państwo nowatorskich i innowacyjnych rozwiązań, łączących w sobie urok klasyki z nurtem nowoczesności? W takim razie proponujemy dyplom na szkle. Szkło jest wykonane techniką fusingu, czyli stapianie szkła i w razie potrzeby nałożenie kolorów zgodnie z projektem. Farby także są wypalane w piecu fusingowym, co gwarantuje nam, że otrzymane kolory są trwałe i wytrzymałe na zadrapania.
Dyplomy wykonane ze Szkła fusingowego znakomicie sprawdzają się zarówno w przypadku składania gratulacji czy podziękowań.

Wykonujemy także dyplomy na podkładzie drewnianym. Podkład drewniany można połączyć z laminatem. Nasze eleganckie dyplomy, estetyczne podziękowania czy stylowe certyfikaty wykonywane są z wysokiej jakość materiałów.
Dyplomy drukowane na papierze pozwalają na zdecydowanie się na jeden z wielu wzorów graficznych i otrzymanie w pełni oryginalnego produktu.

To Państwo decydują, jaka treść znajdzie się na Waszym dyplomie oraz czy będzie on oprawiony w ramkę i szkło.