Pieczątki kieszonkowe

Pieczątki kieszonkowe
Osobom pracującym często poza biurem polecamy pieczątki kieszonkowe. Oferowane w tej kategorii modele Stamp Mouse są łatwe w przenoszeniu, gdyż mieszczą się nawet w kieszeni i można je bez problemu zabrać na spotkanie. Ponadto z uwagi na wykonanie z tworzywa są niezwykle lekkie. Kompaktowy Stamp Mouse zagwarantuje szybki dostęp do pieczątki w każdym miejscu i w wymaganej chwili. Szczelna forma obudowy pozwala na noszenie pieczątki bez obawy o zabrudzenie tuszem. Zaletą Stamp Mouse jest też nowoczesny design. Poręczna obudowa sprawia, że pieczątka staje się wyjątkowo wygodna w użyciu. Pieczątki Stamp Mouse występują w kolorze czerwonym oraz niebieskim.
Indywidualny projekt pieczątki
Sercem pieczątki jest gumka z istotną treścią, która ma zostać odbita. Proponujemy różne rozmiary płytki tekstowej (38x14mm oraz 47x18mm). Dzięki możliwości wyboru stylu czcionki (do wyboru aż sześć czcionek), koloru tuszu i układu tekstu można dostosować wygląd elementu zgodnie z własnymi preferencjami. Aby zaktualizować pieczątkę, wystarczy wymienić gumkę.
Pieczątki Stamp Mouse to produkty wysokiej jakości, a jednocześnie bardzo atrakcyjne cenowo. Chcesz mieć pieczątkę zawsze przy sobie? Wybierz automat kieszonkowy Stamp Mouse! To wygodne rozwiązanie, które w pracy poza biurem doskonale zastępuje duże, ciężkie i nieporęczne pieczątki. Dzięki Stamp Mouse nie musisz podpisywać wszystkich dokumentów ręcznie. Dostępny model stanowi także świetny gadżet dla osób, które cenią sobie nowoczesny wygląd akcesoriów biurowych.