Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy jest jedną z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej popularnych form reklamy tradycyjnej, zewnętrznej.

Proponujemy wysokiej jakości promocyjny druk wielkoformatowy na różnego rodzaju podłożach: papierach plakatowych, papierach fotograficznych, płótnach, foliach, podłożach do produkcji fototapet.

W ofercie posiadamy bogaty wybór różnych folii: folie monomeryczne, kryjące, przeźroczyste/transparentne, tzw. mrożone. Wykonujemy także usługi związane z plotowaniem/wycinaniem po obrysie. Posiadamy folie ploterowe w pełnej gamie kolorystycznej.

Każdorazowo podłoże do druku jest dopasowane do rodzaju projektu i sposobu jego aplikacji.

Nasz druk cechuje profesjonalne wykonanie oraz dbałość o szczegóły. Proponujemy laminację druków. Do wyboru są laminaty płynne lub laminaty foliowe. Bogaty wybór laminatów foliowych pozwala nam wykonać montaże folii zarówno na ścianach, meblach jak i podłogach.
W zależności od rodzaju użytego laminatu zabezpieczone druki będą odporne na działanie promieni UV, ścieranie, lub na graffiti.

Produkujemy także nowoczesne bannery z dowolną grafiką i tekstem wybranym przez klienta oraz roll-up’y, ścianki reklamowe, potykacze. Wysoka jakość druku i profesjonalne podłoża do druku gwarantują, że wykonane materiały reklamowe prezentują się przez bardzo długi okres czasu tak samo dobrze, jak w momencie ich wyprodukowania.

W naszej ofercie znajdują Państwo również druk na podłożach do podświetleń typu back- lit. Wykonujemy także druk na płótnach łącznie z naciąganiem na krosna. W ten sposób powstają obrazy gotowe do powieszenia na ścianę.
Nasze naklejki samoprzylepne mogą być wykorzystane w celach reklamowych ale także w celach wystroju wnętrz biurowych. Druk na płótnie cechuje się wysoką jakością wykonania oraz ciekawym efektem końcowym. Z kolei wykonywane przez nas naklejki są produktami estetycznymi i uniwersalnymi. Wykonujemy także naklejki samoprzylepne, wygodne i łatwe w użyciu.

Oferujemy w pełni kompleksową obsługę, od konsultacji, poprzez zamówienie projektu graficznego, aż po jego wykonanie. Adresujemy swoje propozycje do firm każdej wielkości, bez względu na to, czy jest niewielkim przedsiębiorstwem czy międzynarodową korporacją.