Automaty - nietypowe kształty

Pieczątki automatyczne i ich zastosowanie
Samotuszujące automaty o różnych kształtach są najczęściej wykorzystywane w urzędach, biurach i przedsiębiorstwach. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność stemplowania bardzo dużej liczby dokumentów. Obecnie pieczątki obrotowe coraz częściej zastępuje się pieczątkami automatycznymi, gdyż są o wiele trwalsze, a przy tym przyśpieszają proces stemplowania. Dlaczego warto w nie zainwestować? Pieczątki automatyczne zapewniają precyzyjne odbicie i umożliwiają wykonanie nawet kilkudziesięciu tysięcy stempli.
Zalety pieczątek automatycznych
Pieczątki automatyczne, w przeciwieństwie do obrotowych, nie wymagają wymiany poduszek, co jest bardzo wygodne. W momencie gdy kończy się tusz, wystarczy zaledwie kilka minut, aby stempel został zregenerowany. W tym celu należy dolać tusz przez otwór, który został umieszczony pod główką. Oprawki mają specjalne zamknięcie, dzięki czemu można je przechowywać niemal w każdym miejscu.  Pieczątki automatyczne posiadają doskonale dopracowany mechanizm, dzięki czemu są bardzo ciche, a stemplowanie nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku. Cała czynność przebiega niezwykle sprawnie i szybko, wpływając na bardziej wydajną pracę. Ponadto pieczątki są wyposażone w wygodną rączkę, która przekłada się na zwiększony komfort użytkowania.
W naszej ofercie pieczątki automatyczne dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie, dlatego serdecznie zachęcamy do zakupu. Wybór jest niezwykle szeroki, a pieczątki występują w kilku wersjach kolorystycznych.