Numeratory

Numeratory
W naszym sklepie można zaopatrzyć się w rozmaite numeratory, nazywane również datownikami. Solidne pieczątki numeratory zostały zaprojektowane do intensywnej i długotrwałej eksploatacji.
Numeratory automatyczne znacznie ułatwiają codzienną pracę biurową. Stosowane są między innymi przy stemplowaniu faktur, wypełnianiu dzienników korespondencji oraz opracowywaniu różnego rodzaju innych dokumentów.
Datowniki firmy Colop
W dostępnym asortymencie znalazły się cieszące się uznaniem klientów produkty firmy Colop, które wyróżniają się wysoką jakością, a jednocześnie proponowane są w bardzo przystępnych cenach. Oferujemy najpopularniejsze typy numeratorów tego producenta - o klasycznym kształcie pieczątki bądź z gumowym uchwytem wpływającym na komfort obsługi. Zaletą datowników z obudową z tworzywa jest lekkość, dzięki czemu można wykonać niezliczoną ilość stempli bez uczucia zmęczenia rąk, natomiast w przypadku urządzeń z metalową obudową i metalowym rdzeniem możemy cieszyć się większą stabilnością i trwałością podczas intensywnego użytkowania. Oba rodzaje sprawdzą się w profesjonalnych zastosowaniach. Sposób zmiany daty jest łatwy i szybki. Nanoszone wzory pieczątek są wyjątkowo ostre i precyzyjne. Dodatkowo oprócz numeratorów cyfrowych udostępniamy też numeratory literowe (polska wersja daty). Datowniki oferujemy w różnych szerokościach i w wielu rozmiarach. Projekt pieczątki można dostosować do własnych potrzeb.
Datowniki Colop to produkty markowe i znane ze świetnej jakości. Idealnie przemyślany mechanizm w połączeniu z dobrej jakości tuszem czynią numeratory Colop godnym polecenia narzędziem pracy.