Pieczątki lekarskie

Pieczątki lekarskie
Oferowane przez nas pieczątki lekarskie to małe, poręczne pieczątki w metalowym etui. Obudowa pieczątki wykonana w całości z metalu nawiązuje do długoletniej tradycji i jest bardzo trwała. Pieczątkę zamkniętą szczelnie w metalowym pudełku można zabrać ze sobą wszędzie, nosić w kieszeni czy w eleganckiej teczce, bez obawy o zabrudzenie tuszem. Tego rodzaju pieczątki dostępne są w różnych wielkościach (wielkość pola tekstowego).
Pieczątki lekarskie - treść
Trzeba wziąć pod uwagę, że w kwestii takiej jak pieczątki lekarskie wymogi obowiązujące w Polsce - zgodnie z Uchwałą Naczelnej Rady Lekarskiej z dnia 16 września 2005 r. w sprawie treści pieczątki lekarskiej (Uchwała nr 110/05/IV) – dokładnie określają, co powinna zawierać pieczątka, którą posługuje się lekarz w swojej pracy. Pieczątka lekarska musi obejmować następujące dane: imię i nazwisko, tytuł zawodowy, numer prawa wykonywania zawodu, posiadane specjalizacje. Ponadto pieczątka lekarstwa może uwzględniać dodatkowe informacje, takie jak: numer telefonu czy adres, co może ułatwić pacjentowi kontakt z lekarzem.
Wybierając pieczątkę lekarską z naszej oferty, lekarz może być pewien, że będzie ona nie tylko spełniała wszelkie wymogi wynikające z aktualnych przepisów prawa, ale też będzie dostosowana do indywidualnych preferencji. Jeżeli chodzi o pieczątki lekarskie wzory jakie proponujemy to trzy najpopularniejsze układy, w których można zawrzeć potrzebne informacje. Dodatkowo, do wyboru jest także kolor tuszu (czerwony, niebieski, zielony) oraz czcionka. Po wprowadzeniu treści pieczątki we wskazane pole można stworzyć indywidualny projekt pieczątki.